Мовна школа Be Bilingual

це команда професійних викладачів. Весь наш досвід та зусилля спрямовані на те, щоб Ваше навчання було комфортним, ефективним та цікавим.

 • Максимальний акцент на розмовну мову
 • «Занурення» в мовне середовище
 • Розвиток навичок слухання та письма
 • Цікаві завдання, щоб навчити студентів використовувати граматику правильно в повсякденно-практичному мовленні.
 • Комфортна та позитивна атмосфера на уроці, яка дозволяє якнайшвидше подолати мовний бар’єр

У нашій школі ми дотримуємось принципу «Кожен студент індивідуальний та особливий»


Ви особисто чи разом з викладачем визначаєте аспекти, яким потрібно приділити особливу увагу на заняттях (говоріння, слухання, читання, письмо), а наші методисти разом з викладачами складають ІНДИВІДУАЛЬНУ ПРОГРАМУ, враховуючи ваші побажання, мету та зайнятість.

  


Що ви отримаєте, навчаючись разом з нами:

Ви почнете розмовляти вже з першого уроку, навіть, якщо раніше не вивчали мову

Ви навчитесь правильно використовувати теоретичні знання на практиці.

Ви зможете займатись систематично будь-де та будь-коли. Скайп-заняття розширюють можливості для навчання.

Наші студенти стають відкритішими для спілкування та впевненішими у собі.

Ви отримаєте багато позитиву від навчання та полюбите мову

Ми навчаємо англійської та німецької на усіх рівнях від Starter до Advanced.

Наші викладачі

Anna T. – викладач англійської

Maryana L. – викладач англійської мови

Noel – носій англійської мови, США

Анна – випускниця факультету іноземної філології Запорізького Національного Університету. Її основними принципами в роботі є творчий підхід і орієнтація на результат, а також безперервне самовдосконалення. Анна глибоко впевнена, що зацікавленість учня є ключем до успіху в освоєнні іноземної мови. Саме тому вона докладає всіх зусиль, щоб її заняття були цікавими і продуктивними. Серед інших інтересів Анни психологія, музика і фотографія.

В 2007 році Мар’яна успішно завершила філологічний факультет у Тернополі. Для вдосконалення свого рівня англійської, у 2009 році Мар’яна бере участь у програмі культурного обміну в США. Проживаючи 2 роки в передмісті Бостона, вона відвідувала курси англійської мови у місцевих закладах, а також в Гарвардському університеті. З 2011 року займається репетиторством.
Серед зацікавлень: психологія, аюрведа, релігії світу.

Якщо ви хочете поринути у світ англійської мови, тоді Ноел допоможе вам у цьому. Вдкритий, дружелюбний та веселий, саме так можна описати цього викладача. У вільний час він захоплюється гольфом та любить слухати класичну музику. У Ноела великий досвід викладання англійської. Він здобув диплом викладача англійської мови як іноземної (DELTA) у Кембриджському університеті. Його багаторічна практика та великий досвід викладання у різних країнах допомагає робити уроки цікавими і водночас ефективними.

Iryna G. – викладач німецької

Kate G. – викладач німецької

Tetyana K. – викладач італійської

Можу з упевненістю сказати, що у вивченні мови є важливими регулярність і мотивація. Якщови  вирішили змінити життя, на рівних спілкуватися з оточуючими – все можливо з правильним позитивним настроєм, плюс трішки німецької.

Ірина має великий досвід викладання для різних вікових груп і рівнів володіння мовою. Також працювала в якості викладача з представниками компаній Weidmann, Dätwyler. Викладач допоможе Вам у доступній формі освоїти німецьку мову, підбираючи матеріали до уроку індивідуально для кожного студента. Заняття будуть цікавими і надзвичайно ефективними. Якісна освіта – найкраща інвестиція!

Німецька мова завжди була моєю слабкістю. Вона мене вабила своєю математичною точністю і лякала граматикою. У 2012 я таки наважилась поринути у світ німецької мови та культури. Все розпочалося з Гете-інституту. Далі мені захотілось спробувати на смак автентичних німецьких шпеціалітетів) Я відправилась на рік в Бундес. Інтенсивно штудіювала німецьку граматику, інтонацію, вимову і європейські методики викладання німецької мови. Додому я повернулася впевненою Фрау Коломієць. Далі була робота з швецайрцями та німцями, численні ділові листи і телефонні розмови. Німецька мова стала невід’ємною частиною мене. Якщо Ви прагнете і готові розпочати свою неповторну подорож у краіну Гете, німецьких сосисок, Рамштайну і Ангели Меркель, я залюбки  буду вашим вірним гідом. Gehen mit mir!)

м. Рим

Дипломований викладач італійської мови.
Університет міста Мессіна, Італія, диплом бакалавра з відзнакою по спеціальності Викладач італійської для іноземців, диплом магістра з відзнакою по спеціальності Лінгвіст журналіст Стажування в Університеті для іноземців Данте Аліг’єрі.
Понад 6 років практики викладання в приватних школах Італії і в он-лайн школах по скайпу.
Італійська мова усіх рівнів для дорослих і дітей А1-С1, інтенсивні курси для подорожей і переїзду на постійне місце проживання, італійська для бізнесу, підготовка до вступних іспитів в університет і для отримання сертифікатів CILS, PLIDA і CELI, підготовка дітей до італійських шкіл. Виключно новітня методика викладання. Знайомство з культурою, історією, кулінарними традиціями та звичками Італії. Усі заняття розробляються індивідуально залежно від потреб, здібностей та інтересів студента.×

×
Нас рекомендують

Юрий Соколов – менеджер продаж

Я раньше уже делал попытки изучать английский язык, но все мои попытки были напрасными. И только, когда я начал учиться в Be Bilingual, я наконец  увидел результаты. Чем хороши уроки в Be Bilingual? Это экономия времени, не нужно никуда ехать после работы, можно заниматься даже на даче. Все внимание преподавателя уделяется только мне, а это большое преимущество, сами уроки очень эффективны и интересны.


Светлана Демиденко – IT specialist

100% the best one from all schools I have ever tried. Excellent tutor! She gives really clear and detailed explanations. Very professional, committed,obviously spends a lot of free time to prepare a new lesson and to check your homework. All the lessons are really interesting and informative; you never get bored, which is also a great plus. Develops all your skills (writing, listening etc.) and you really feel the result. From my personal experience, I would highly recommend this school!


Оксана Соловйова – викладач

Мені подобається, що матеріал подається в легкій та доступній формі. Я навчилась говорити прості речення вже з першого уроку. Самі уроки проходять в легкій та невимушеній атмосфері. Дякую Be Bilingual за вашу чудову роботу!


Олеся Филюк – психолог
Мне очень нравится учить английский в Be Bilingual. Огорчаюсь, если приходится пропустить урок. Благодаря моему учителю Кристине, я начала понемногу говорить, не бояться. Урок разбит на несколько блоков, каждая минута заполнена продуктивной деятельностью. Мы много говорим на различные актуальные темы: о себе, своих семьях, ежедневных делах и тд. И это уменьшает страх говорить. Кристина научила меня использовать тот словарный запас, который у меня есть. Я поняла, что если я знаю мало, то это не значит, что говорить еще рано. Через два месяца занятий я точно могу объяснить на английском, что мне нужно.


Ірина Зінченко – військова
Всім привіт.хочу висловити лише слова вдячності та захоплення.робота органiзована чудово,викладачі,дійсно фахівці своєї справи.я вперше відважилася розмовляти англійською.раніше соромилася. ?дякую,що Ви є!


Людмила Захарук – начальник відділу обленерго
Дякую усьому колективу школи за чудову організацію курсів та креативні ідеї із викладання англійської мови. Методика дійсно унікальна.


Віталіна Білоус
Доброго дня Всім!!! Я тут вивчаю іспанську. Задоволена на всі 100%. Мені дуже допомогли проведені уроки. Дякую моєму викладачу з іспанської мови ☺ та всьому колективу “Be Bilingual”  ?. Планую продовжувати у вас навчання  ? ? ?. Раджу всім хто має бажання до вивчення іноземних мов!!!!!


Оксана Дичко
Вивчаю зараз німецьку мову. Беру скайп-уроки. Дуже зручно, не витрачається час на похід до репетитора. Викладач працює тільки зі мною. Якісне викладання. Я задоволена. Дякую Ірині!


Марина Лапінська
Навчання в Вашій школі оцінюємо на 5! В нас дуже хороша викладачка -Оля. Моя дитина з задоволенням вчиться та чекає на наступні уроки. Дякуємо.


Катя Воробйова 16 років
Вивчаю англійську з Маріанною вже більше місяця, це найцікавіші уроки за моє життя. Вона стала для мене другом, з яким дуже цікаво вести бесіди. Моя англійська стала значно краще, особлива розмовна. Велике спасибі Be Bilingual і особливо Маріанні!)


Альона Пономаренко
Вивчаю німецьку мову доволі довго. Займалась вже з багатьма викладачами, але саме в школі Be Bilingual знайшла свого ідеального вчителя – Катю. Хочу висловити величезне спасибі і Каті, і всій школі за відмінну організацію, вміння розуміти студентів та, найголовніше, навчати.

× 

 • Name

 • Contact Info

 • About Yourself


  Ви повинні увійти, щоб відредагувати Ваш профіль.


  Будь-ласка введіть Ваше ім'я користувача або електронну адресу.
  Ви отримаєте посилання для створення нового паролю електронною поштою.

  ×

  10 reasons to become bilingual

  The region’s demand for employees who speak more than one language is on the rise, but beefing up the résumé certainly isn’t the only benefit to being bilingual.

  Picking up a second language will likely sharpen your intellect and improve your quality of life, according to NIU language experts.

  Here’s a quick list of just some of the benefits of bilingualism.

  1) An edge in the job market

  OK, we’ll start with the obvious. All of our experts agree that being bilingual can be a significant career advantage. It is something Barbe stresses when talking to students interested in studying a foreign language. “I usually start by talking about the advantages second-language learners can realize, both in terms of salary and employability,” she says. “But I also talk about the sense of adventure when learning a new language and culture.”

   2) A fatter retirement account

  Since bilinguals have the potential to earn more than monolinguals within in their respective professions, the “language bonus” can translate to more retirement dinero. This article in The Economist looked at a hypothetical case where a bilingual worker banked his or her language bonus over time. It found that speaking Spanish is worth an extra $51,000 in your retirement account, French is worth $77,000, and German $128,000.

  3) A better understanding of your native language

  Our first language comes to us so naturally that we don’t often think deeply about its organization. “When you’re able to compare two languages,” Lichtman says, “you learn that there are other possible ways of doing things, such as structuring a sentence or expressing tense. So, ultimately, you gain a better understanding of how your first language is constructed.”

  4) More fulfilling travel experiences

  Being bilingual makes travel easier and more exciting and allows for more personal interactions. “You can get much deeper into the places you visit if you know the language,” Lichtman says. “Otherwise, you’re just a tourist.”

  5) Other languages come easier

  Once you learn a second language, learning the third or fourth is easier, Lichtman says. And she should know. Lichtman speaks four languages.

  6) A global perspective

  Learning another language raises the awareness that other countries and groups of people do things differently. “When you acquire a new language, you don’t just learn vocabulary,” Barbe says. “You learn to put that language in the context of a different culture.”

  7) A bigger brain

  The brain calisthenics associated with using two or more languages have a visible effect, Faretta-Stutenberg says. So bilingual brains look and work differently than monolingual brains. Bilinguals have better executive function—basically, an easier time switching between tasks and filtering out unnecessary information. And research has demonstrated that students who study a foreign language perform better in other subject areas. “What’s really exciting is that you don’t have to be bilingual from birth,” Faretta-Stutenberg adds. “A recent study showed brain growth in adults who were trained intensively in a second language over a period of just 14 months.”

  8) A sharper memory as you age

  Lifelong bilingualism has been shown to slow the detrimental effects of natural aging on neurological efficiency. “As bilinguals age, they outperform monolinguals in cognitive functions, such as recall of episodic memories,” Wiemer says. She notes that the advantage is correlated with the age at which a person acquires the second language. So earlier bilingualism leads to more pronounced brain benefits. Professor Strid also cites recent research that has shown the onset of dementia occurs on average four to five years later in bilinguals than monolinguals.

  9) Broader education options

  Knowing a second language expands your study abroad horizon because some programs have language requirements, Barbe says. That’s also true of many Ph.D. programs, so speaking a second languages provides an edge when applying for graduate school. Strid notes that bilingualism also opens access to new sources of information, including foreign language speakers and literature and research articles that aren’t published in English.

  10) Newfound meaning

  The saying “lost in translation” is reality. “Some ideas and words that occur in one language are difficult to express in another language,” Strid says. For example, English cannot easily express levels of respect found in languages such as Korean or Japanese.

  By Tom Parisi

  ×

  Після правельної реєстрації протягом 2 годин на Вашу почту надійде вхід та пароль до Вашого кабінету.

  После правельно регистрации в течение 2 часов на Вашу почту поступит вход и пароль Вашего кабинета

  ×
  Пройти ввідний урок безкоштовно  Ваш телефон (обов'язково)

  Мову, яку бажаєте вивчати


  ×
  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!